بازدید مدیر روابط عمومی شستا و هیئت همراه از شرکت سیمان ساوه

به گزارش روابط عمومی شرکت سیمان ساوه ؛ آقای حسن محمدی مدیر روابط عمومی شستا روز یکشنبه هشتم دی از واحد شماره 2 شرکت سیمان ساوه ( کارخانه سیمان خاکستری ) بازدید کرد.

در این بازدید آقای حمید رضا طهماسبی پور مدیر روابط عمومی سیمان تامین و برخی دیگر از اعضاء شورای اطلاع رسانی شستا ، آقای محمدی را همراهی کردند.

در ابتدای این بازدید آقای محمدی اهداف بازدید را تشریح نمود و عنوان کرد شستا باید تبدیل به یک خانواده شود و از رفتارهای جزیره ای در شرکت های تابعه پرهیز گردد.همچنین وی افزود در تلاش است از طریق کار رسانه ای و نشست با خبرنگاران محلی و کمک به روند بهبود اطلاع رسانی با توجه به پراکندگی جغرافیایی شرکت های تابعه شستا ؛ تصویر غلط و نادرستی که از شستا در اذهان عمومی به وجود آمده است را تصحیح نماید که این اطلاع رسانی می تواند اتفاق خوبی برای شرکت های بورسی شستا نیز باشد.

همچنین آقای محمدی در مورد برنامه های رسانه ای شرکت سیمان ساوه در جهت ارتقاء مجموعه و حفظ قیمت سهام شرکت پس از بورسی شدن ، از راه شفاف سازی و تولید خبر تاکید کرد.

در ادامه آقای کمال صدیقی مدیر عامل شرکت سیمان ساوه ضمن خیر مقدم به میهمانان عنوان کرد : حضور آقای محمدی و هیئت همراه را به فال نیک می گیریم و این حضور قطعاً باعث ارتقاء سطح ارتباطی و هم افزایی و همدلی بیشتر خواهد شد.همچنین آقای صدیقی گفت : بنده هم معتقدم تمام مجموعه شستا یک خانواده هستند و این امکان میسر است نقاط مشترک بین شرکت های تابعه که موجبات هم افزایی گروه را به همراه دارد ، تقویت شود.

آقای صدیقی اعلام کرد : سهام سیمان ساوه نیمه اول بهمن ماه سال جاری عرضه خواهد شد و در این راه نیاز به حمایت جدی هلدینگ های بالا دست و بخش رسانه بخصوص در معرفی شرکت و توانمندی های آن می باشد.