سیمان سفید پرتلند ساوه

سیمان پرتلند سفید، از مواد ویژه ای که دارای آهن و منگنـز خیلی کم است تولید می شود. کاربرد این سیمان در ساخت ساختمان هایی است که نمای آنها با رنگ سفید می باشد. معمولا در ساخت این ساختمان‌ها با رنگ سفید و روشن، از سنگدانه های مخصوصی استفاده میشود. قیمت در سیمان های پرتلند سفید حدودا دو برابر سیمان پرتلند معمولی میباشد. بنابراین در طول این مراحل کاری انتقال دادن، مخلوط کردن، باید در نهایت رعایت احتیاط صورت گیرد. تا از آلودگی ها جلوگیری شود و تمام تجهیزات و وسایل کاملا تمیز باشند.

معادن منطقه سیمان ساوه دارای سنگ آهک با خلوص بالا می باشد. کنترل کیفی مداوم از طریق تجهیزات بسیار مدرن آزمایشگاهی و استفاده از نیروی انسانی متخصص و با تجربه، محصول این کارخانه را در بالاترین استانداردهای ملی و بین المللی قرار داده است.

شرکت سیمان سفید ساوه یکی از معتبر ترین شرکت های تولید کننده سیمان سفید در ایران و منطقه خاورمیانه محسوب می شود. مرغوب بودن مواد اولیه موجود در معادن مجاور این کارخانه در کنار خط تولید پیشرفته وسیستم منحصر به فرد خنک کننده آبی موجب شده تا کلینکرو سیمان سفید تولیدی این شرکت با درجه سفیدی بسیار بالایی تولید گردد.مهمترین ویژگی وخصوصیت این محصول درجه سفیدی آن است که توسط آزمایشات دقیق با دستگاه سفیدی سنج تعیین میگردد.سیمان سفید تولیدی این کارخانه با سفیدی بالای92 درصد هم اکنون در کیسه های ۲۵، ۴۰ و ۵۰ کیلوگرمی و نیز به صورت جامبوبگ (بگ پالت) و فله در دو نوع داخلی و صادراتی تولید و عرضه می شود.

شرکت سیمان سفید ساوه از مرحله انتقال مواد اولیه تا محصول نهایی در آزمایشگاه های شیمی و ایکس ری بصورت پیوسته و مداوم توسط کارشناسان ومتخصصان کنترل می شود.

سیمان سفید پرتلند Portland white cement